کلینیک تخصصی رینوپلاستی پارسه

مرکز پزشکی


اینستاگرام و کانال تلگرا

مشاوره حضوری

مشاوره غیر حضوری

ویژگیهای کار ما

ویژگیهای کار ما
تمرکز اصلی فعالیت ما روی بیماران پیچیده و مشکل است. زیرا در اغلب موارد بیشتر جراحان حاضر به جراحی این افراد نیستند. مانند جراحیهای ترمیمی و مجدد ، انواع اختلالات مادرزادی مثل شکاف لب و بینی ، ضربات و شکستگیهای شدید صورت ، سوراخ شدگی تیغه میانی بینی و بسیاری از ضایعات دیگر. این بیماران متاسفانه در بسیاری موارد بلاتکلیف بوده و بین کلینیکها در رفت و آمدند.
نکته ایکه در جراحی از نظر ما کمترین اهمیت را دارد، مدت زمان عمل است. هیچگاه دقت در آنالیز و انجام تکنیکهای لازم را فدای سرعت عمل نمیکنیم. به همین سبب ممکنست گاه جراحی یک بیمار تا ۴ ساعت نیز طول بکشد ‪و‬لی متوسط این زمان دو تا دو ونیم ساعت است. برای حفظ تمرکز و جلوگیری از تعجیل بیمورد در روند جراحی، اعتقاد داریم که بیش از دو مورد عمل جراحی در روز انجام ندهیم. گاه اختصاص نیم ساعت وقت اضافی برای یک بیمار از ماهها و سالها اضطراب بیمار پس از جراحی و نیاز به جراحی مجدد ترمیمی جلوگیری میکند. این موضوع بنفع بیمار و در نهایت جراح بوده و موجب آرامش هر دو میشود.
نکته مهم دیگر اعتقاد به کار تیمی همراه با مسؤلیت پذیری فردی است.


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مراقبتهای پس از عمل بینیکدام اعمال جراحی را میتوجراحی مجدد یا ترمیمی بینویژگیهای کار مادکتر جهانگیر قربانیدکتر گیلدا گیوه چیاصول بنیادین فعالیت ماانتخاب جراح بینیرینوپلاستی پیشرفتهرینوپلاستی یا جراحی زیبابینی گوشتیکاربرد غضروف و انواع ایمجراحی مجدد یا ترمیمی بینجراحی مجدد یا ترمیمی بینصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر