کلینیک تخصصی رینوپلاستی پارسه

مرکز پزشکی


اینستاگرام و کانال تلگرا

مشاوره حضوری

مشاوره غیر حضوری

رینوپلاستی پیشرفته

رینوپلاستی پیشرفته
بخش بزرگی از بیمارانیکه از نتیجه جراحی خود راضی نیستند میگویند پس از برداشتن اسپلینت یا گچ، شکل بینی خوب بوده و برای چند ماه نتیجه عالی بوده ولی بعد از مدتی بینی افت پیدا کرده یا دچار قوز شده و یا فرورفتگیهایی در سطح بینی پیدا شده است. بهمین علت است که برخی جراحان بطور روتین بسیاری از بیماران خود را تحت جراحی مجدد قرار میدهند. این مورد بین جراحانیکه عمل Reductive انجام میدهند و بینی را خیلی کوچک میکنند بسیار شایعتر است.بینی در چند ماه اول بعد از عمل خوش فرم و جمع و جور است ولی با کاهش تورم بینی، مشکلات خود را نشان میدهد.
بیمار باید به این نکته توجه داشته باشد که انتظار دارد که ۵۰ تا ۶۰ سال با بینی خود زندگی کند. بینی همانند اتومبیل نیست که بتوان هر چند سال آنرا تعویض کرد و بینی که تاریخ مصرف ۱ تا ۲ ساله دارد، ارزش سرمایه مالی و جانی شما را ندارد. جراح با تجربه با توجه به این نکته با صرف وقت بیشتر در زمان عمل و با استفاده از تکنیکهای پیشرفته با اصلاح نواحی ضعیف بینی مانع بروز این مشکل میشود.
به همین علت است که در بیمارانیکه با روشهای تخریبی یا کاهنده تحت عمل جراحی قرار گرفته اند روزبروز شکل ظاهری بینی بدتر میشود ولی برعکس در بیمارانیکه با روشهای مناسب و پیشرفته که ترکیبی است از Reduction یا کوچک کردن، Augmentation یا تقویت وRe‪-‬arrangement یا چینش دوباره، عمل شده اند، با گذشت زمان و با کمتر شدن تورم پوست و بافتها، شکل بینی زیباتر و چشمگیرتر میشود.


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مراقبتهای پس از عمل بینیکدام اعمال جراحی را میتوجراحی مجدد یا ترمیمی بینویژگیهای کار مادکتر جهانگیر قربانیدکتر گیلدا گیوه چیاصول بنیادین فعالیت ماانتخاب جراح بینیرینوپلاستی پیشرفتهرینوپلاستی یا جراحی زیبابینی گوشتیکاربرد غضروف و انواع ایمجراحی مجدد یا ترمیمی بینجراحی مجدد یا ترمیمی بینصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر